Nahrazujeme re-aktivní IT správce funkční a rozvíjející se technologií podporující vaše podnikání.

Jsme poskytovatelé Managed IT služeb

KONTAKTUJTE NÁS
Jinak - proaktivně díky inteligentním technologiím

Náš přístup se liší od přístupu běžných poskytovatelů IT služeb, kteří primárně reagují na problémy, jaké přináší život s informačními technologiemi. My nečekáme na nic. Naopak trvale monitorujeme výkon, bezpečnost a dostupnost vaší sítě, serverů a pracovních stanic a sami podnikáme preventivní opatření, kterými minimalizujeme výpadky na vaší straně.  

Aby vaše podnikání mohlo růst

Respektujeme, že IT technologie nejsou náplní vašeho podnikání. Usilujeme ale o to, aby byly vaším nejlepším pomocníkem, a chceme vám v tom být nápomocní. Naše služby mají jasně definované servisní odezvy, jsou založeny na pro-aktivním přístupu a vůbec nejlépe fungují, když vám berou co nejméně pozornosti.

Pracujeme na tom, abyste vy mohli v klidu pracovat

Tibor Brunclík, MBA

Autor myšlenky SimplyUp a majitel společnosti - partner šéfů a majitelů firem, kteří chtějí, aby technologie podporovaly, nikoliv komplikovaly jejich podnikání.

Michal Král

Šéf projektů a zákaznického servisu - stará se o to, abychom dodali to, co jsme slíbili. Využívá své mnoholeté zkušenosti z řízením dodávek rozsáhlých řešení.

Ing. Tomáš Pavelka

IT konzultant - je garantem technického zázemí SimplyUp. Domluví se jak s šéfy firem na jejich potřebách, tak s IŤáky, kteří uvažují v jedničkách a nulách.

28 let se staráme, aby se tisklo...

Jsme dceřinou společností Print Partners, která je leadrem na trhu nezávislých poskytovatelů firemních tiskových řešení a Managed Print Services. Podívejte se na některé z našich referencí.

print partners

Kdo jsme

SimplyUp Technology Partners s.r.o.
IČO: 28457323

Společnost byla zapsána do obchodního rejstříku vedeného městským soudem v Praze 30.9.2008 pod spisovou značkou C142906. 

Jednatelem společnosti je pan Tibor Brunclík

Sídlo společnosti:

SimplyUp Technology Partners
Lighthouse Towers
Jankovcova 1569/2c
170 00 Praha 7

Tel: 234 003 900
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.