Aby IT nestálo
v cestě vašemu podnikání

Nečekáme, až se něco pokazí. Monitorujeme vaše servery, pracovní stanice a sítě 24 hodin denně. O problémech víme a řešíme je dříve, než zasáhnou vaše podnikání. Děláme vše pro vaši kybernetickou bezpečnost, výkon a komfort při práci. 

Jak to funguje

Potřebujete, aby IT jednoduše fungovalo?

Ve vašem podnikání je už tak dost překážek, nepotřebujete další. Potřebujete aby IT jednoduše fungovalo a pomohlo vám zvládnout více za méně? 

Sledujeme výkon a bezpečí vašich serverů, počítačů a sítě doslova každou minutu. Provádíme aktualizace, ověřujeme konektivitu, provádíme údržbu. Prostě makáme na tom, abyste se vy mohli v klidu soustředit na svou práci. 

Chci aby IT fungovalo 

Chcete chránit svou firmu proti ransomware a hackerům?

Jen 4 z 10 českých firem se za poslední rok nesetkaly s nějakou formou kybernetického útoku. Obětí se jednoduše můžete stát i vy, pokud na zabezpečení svých dat nebudete trvale pracovat. Protože hackeři nespí.

Kybernetická bezpečnost není jen antivirový program! Vyžaduje znalosti, neustálé sledování vývoje, dobrou strategii a její exekuci, kvalitní nástroje. Víme jak vás chránit.

Nechci přijít o data 
představujeme

SimyplyUp Managed IT Services

Pro-aktivní správa IT - vaše virtuální IT oddělení za zlomek nákladů

Zajistíme spolehlivý a bezpečný chod vaší sítě, serverů a pracovních stanic formou služby za fixní měsíční paušál. Uděláme maximum proto, aby se vaši lidé mohli soustředit na svou práci. A uděláme to tak, že to bude příjemný zážitek. Poradíme vám s využitím technologií, které vás posunou rychleji k vašim podnikatelským cílům.

Prevence výpadků vám dodá výkon

Vaše síť, servery a počítače budou jednoduše fungovat díky 24/7 monitoringu a okamžitým akcím přecházejícím výpadkům.

Ochranný štít před  kyber útoky

Utěsníme všechny skuliny, kterými by se hackeři mohli dostat k vašim datům. Budeme trvale zlepšovat ochranu vašich dat a systémů.

Podpora uživatelů bude zážitkem

Postaráme se o to, aby vaši uživatelé mohli tvořit hodnoty, aniž by je zdržovaly nefunkční počítače, nedostupná data a síť. Uděláme to s respektem k nim a spolehlivě

Jedno místo pro všechny IT potřeby

Poradíme vám s rozvojem IT technologií, který akceleruje vaše podnikání. Potřebujete nový notebook nebo server? Nebo spíše se serveru zbavit? Nastal čas pro Office365? Chcete digitalizovat své procesy? 

Nejsme prostě externí ajťáci. Máme úplně opačnou filozofii poskytování služby. Klasický externí IT reaguje na vaše požadavky a vzniklé problémy. Když stíhá. Poskytuje reaktivní službu. My problémům  předcházíme s využitím trvalého monitoringu výkonu a bezpečnosti a profesionálnímu nástroji pro automatizaci údržby technologií. Díky tomu máme více času pro vás.

Více o Managed IT 

Kontaktujte nás

Vyžádejte si nabídku

Rádi vám připravíme nabídku Managed IT služeb. Uveďte prosím kolik máte serverů, počítačů a uživatelů a v kolika lokalitách. Obratem od nás dostanete orientační nabídku služeb.

Seriózní nabídku vám budeme moci dát až po úvodním auditu, během kterého se seznámíme s vašimi technologiemi, potřebami a podnikáním. 

Zní to celé moc složitě? Možná bude prostě lepší potkat se nad šálkem kávy a probrat to. I v tom případě nám prosím napište!

Děkujeme. Na Vaši zprávu / poptávku budeme reagovat co nejdříve.
Odeslání se nezdařilo. opravte chyby ve formuláři nebo se s námi spojte telefonicky.

Print Partners s.r.o.
Jankovcova 1569/2c
170 00 Praha 7

tel: +420 234 003 900
info@simplyup.cz